ev esyasi nakliye iletisim

Parça Taşıma

Parça Nakliye

%100-garanti

%100-garanti

Evden eve hizmetleri ve lojistik şirketlerin gerek görülen taşıma taleplerine özel olarak planlı hizmet sunmaktayız. Evinizin bir eşyası ( üçlü kanepe ) gerek duyulan taşıma firmalar ve müşteriler arasında Parça Nakliye taleplerine sorunsuz hizmet sunmaktayız. Lojistik firmaların ticari ürün paletli olması yükleme kolaylığı sayesinde uygun fiyatlar sunarak firmalara ve bireylere hizmet sunuyoruz.

Ucuz Nakliyat ; müşterimizin talebine göre Kamyonet Nakliye veya tam kapsamlı evden eve talep edilmektedir. Parça taşıma sadece araç nakliyesi ile uygun koşullarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Evden eve talebinize sorunsuz, paketlenerek de-montaj ve montajı personellerimiz sorunsuz hizmet sunarak kesin müşteri memnuniyeti anlayışı ile çözüm ortağınız olmaktayız.

Hafif Yük Nakliyesi

Araç modellerimiz panelvan, kamyonet, kamyon olarak genel ağırlık parça eşya taşıma ya uygun şehir içi saat yasağı olmayan rahatlıklı günün her saati trafiğe çıkabilen şehir içi trafiği ve dar sokaklarına uygun manevrası yüksek yeni model araçlarımız 7/24 hizmet sunmaktadır.