Buzdolabı Nasıl Taşınır.?

Nakliye şirketlerinin kendilerine özel taşıma sistemi vardır, ama mutlaka çizilmelere karşın paketlenmelidir. Sırtta taşınambilir, iki kişi önlü arkalı taşınabilir, Lakin acemi taşıyıcılar aman Dikkat püf noktası motor kısmı alt tarafı ağır olmasından dolayı üst kısmı bir alt tarafı iki kişi tutarak taşınmasını sağlayın. Profesyonel veya acemi taşıyıcı olsun en önemli kısım dolap arkasında bulunan soğutucu gazın çökmesi beklenmesi soğutucu gaz çökmeden güç verilirse arıza verme olasılığı yüksektir.

Kimleri Tercih Etmeli.? Buzdolabı taşıma işinin ehli devamlı taşımacılık işleri ile uğraşan firmaları tercih etmelisiniz. Aksi taktirde dolap çizilebilir, kırılabilir maliyetten kaçmak kötü sonuçlar ile karşılaşmanıza neden olabilir aman dikkat.

Önemli ve Sık Rastlanan Konu.? Buzdolabının mutfaktaki yerine olmaması ve hacim sonucu kapıdan içeri girmemesi, Neler yapabiliriz.? En kolay kısmı servisi çağırıp ücretini ödeyip kapakların sökülüp tekrardan yerinde montaj yapılması. Biz püf noktayı paylaşacağız ekonomik şekilde Kapak içinde bulunan sürgü rafları çıkarın, buzdolabı kapısını sonuna kadar açın ve buzdolabının gövdesini kapıdan çıkarın gövde ilerledikçe buzdolabının kapısını kapatın bu işlem size dolap ölçüsünden en az maksimum 5cm kazandıracaktır.

Etiket Bulutu: